Janské Lázně

Nabízíme útulný apartmán pro 5 osob v moderním apartmánovém domě s vlastním parkováním v podzemní garáži. Apartmán má rozlohu 70.6 m2 a disponuje balkonem, skiboxem a sklepem. Jeho výhodou je celoroční využití. Poloha apartmánu je ideální pro lyžaře, jelikož se nachází přímo vedle sjezdovky na Černé hoře, kabinové lanovky (s možností přepravy i kol) a sáňkařské dráhy. V blízkosti apartmánu lze také využít Stezku v korunách stromů.

Vybavení apartmánu​

PRO 5 OSOB
přímo vedle sjezdovky
KÓJE PRO SPORTOVNÍ POTŘEBY​
VLASTNÍ PARKOVÁNÍ V GARÁŽI 
Janské Lázně 1
Janské Lázně 3
Janské Lázně 5
Janské Lázně 7
Janské Lázně 9
Janské Lázně 11
Janské Lázně 13
Janské Lázně 15
 • 1x manželská postel
 • 2x rozkládací pohovka
 • plně vybavená kuchyně
 • varná konvice
 • balkon
 • kávovar
 • topinkovač
 • myčka nádobí
 • el. trouba
 • fén
 • wifi
 • parkování v podzemní garáži

Turistika

Janské Lázně poskytují skvělý výchozí bod pro objevování malebných koutů Krkonoš. Procházky okolo sjezdovek na Černé hoře a kabinkové lanovky nabízejí klidné okamžiky s úchvatným výhledem na horské panorama. Túry směrem k Černohorským vodopádům a Stezce v korunách stromů zaručují nezapomenutelné zážitky v nádherné přírodě.

 • Stezka korunami stromů Krkonoše, dlouhá přes 1,5 km, prochází malebným lesem od kořenů až po vrcholky. Centrální věž výšky 45 metrů poskytuje panoramatický výhled, a pod ní je naučné centrum s pohledem na kořenový systém stromů. Kromě schodů lze využít i 50metrový tobogán. Stezka má šest zastavení s informačními tabulemi a adrenalinovými prvky. Jsou k dispozici exkurze s průvodcem. I vozíčkáři mohou využít stezku ve stromových korunách. Pro návštěvníky autem jsou parkoviště, a pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je dostupný autobusový převoz.
 • Aquacentrum Jánské lázně, nabízí moderní prostředí s rehabilitačním bazénem nepravidelného tvaru napouštěným teplými minerálními prameny. Tato atrakce v Janských Lázních láká návštěvníky na různorodé vodní zážitky, včetně vodních clon, protiproudu, masážních a perličkových lůžek, a jak uvnitř, tak venku můžete relaxovat ve vířivkách a to i v zimě.
 • Černohorské rašeliniště, leží mezi Černou a Světlou horou v Krkonoších ve výšce přibližně 1200 metrů. Staré více než 6000 let, je domovem vzácných rostlin a živočichů v pramenné oblasti Černého potoka. Kolem něj vede naučná 3,5 km dlouhá stezka Černohorská rašelina s dřevěnou rozhlednou nabízející výhled na východní část rašeliniště. Další vyhlídku poskytuje Hubertova vyhlídka na severu stezky s výhledy na Sněžku, Studniční horu a Luční horu.
 • Lázeňská naučná stezka v Janských Lázních, nabízí návštěvníkům příjemný výlet vhodný pro rodiny s dětmi, seniory a hendikepované. Město Janské Lázně je známé svou lázeňskou tradicí, zimními sporty a pohodovou atmosférou. Trasa vytvořená ve spolupráci s Krkonošským národním parkem, která vede okolo zajímavých míst a je vhodná i pro nenáročné pěší výlety.
 • Modré kameny. Tento skalní útvar, tvořený krkonošským křemencem, vystupuje díky zvrásnění, které trvalo miliony let. Název „Modré kameny“ vychází z občasné modré barvy křemence. Při výstupu na vrchol skalního útvaru, který nabízí pohled na východní Krkonoše, Rýchor, Janské Lázně, Temný Důl a Dolní Maršov, je k dispozici schodiště vytesané do skály a zábradlí, které poskytuje oporu. Z vrcholu můžete také pozorovat Pietteho papírnu, která byla postavena s využitím dekorativního křemence s příměsí břidlice.
Janské Lázně 17
Janské Lázně 19
Janské Lázně 21
Janské Lázně 23
Janské Lázně 25
Janské Lázně 27
Janské Lázně 29
Janské Lázně 31
Janské Lázně 33
Janské Lázně 35
Janské Lázně 37
Janské Lázně 39

Sport

Okolí Janských Lázní láká sportovní nadšence k aktivitám v nádherném horském prostředí. Sjezdovky na Černé hoře a kabinková lanovka poskytují skvělé možnosti pro lyžování a snowboarding. Tandemový paragliding nad Černou horou nabízí vzrušující zážitek pro odvážné.

 • Ski areál Černá hora, nabízí 17,5 kilometrů sjezdovek všech obtížností, vhodných pro začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboardisty. Areál disponuje 12 vleky, včetně 8místné kabiny, 4 a 6sedačkových (vyhřívaných) lanovek. Sjezdovky jsou technicky zasněžované a pravidelně upravované. Umělé osvětlení umožňuje večerní lyžování. Mezi oblíbené aktivity patří snowtubing a sáňkařská cesta Černohorská o délce 3,5 kilometru. Areál poskytuje lyžařskou a snowboardovou školu, půjčovnu vybavení se servisem a testovací centrum. V okolí areálu jsou upraveny 84 kilometry běžeckých tras, s okruhy z Černé hory patřícími mezi nejoblíbenější v regionu východních Krkonoš. Restaurace a bufety přímo na svazích nabízejí občerstvení, a u dolní stanice vleku Protěž se nachází útulná restaurace s krbem, otevřená i pro večerní lyžování.
 • Tandemový paragliding je jedinečná příležitost proměnit sny o létání ve skutečnost. Po domluveném setkání s instruktorem se dozvíte o paraglidingu a dostanete instrukce. Poté se přesunete na místo vzletu, kde vás pilot zajistí do sedačky a po krátkém rozběhu z kopce se vznesete do vzduchu. Během letu si užíváte pohled na krajinu, přičemž pilot se stará o všechny detaily. Tento zážitek je dostupný pro osoby starší 10 let s doporučenou maximální váhou 110 kg.
 • Lanový park nabízí nezapomenutelný zážitek s největším množstvím překážek v korunách stromů v ČR. Na dlouhém okruhu, umístěném 4 až 12 m nad zemí, můžete absolvovat 36 překážek během dvou hodin. Zažijete adrenalinové přejezdy na kladce a vyzkoušíte si jízdu na snowboardu feratovým způsobem. Krátký okruh trvá méně než hodinu a nabízí 14 překážek. Mezi stromy se pohybujete na kole nebo sáňkách, čekají vás barmské mosty a kladkové lanovky, poskytující zábavu na každém kroku. Pro děti od 100 do 140 cm výšky je k dispozici Baby park, kde jsou bezpečně jištěny samonavíjecím zařízením.

Ceník

Mimo sezónu

18.03. – 30.06.
01.09. – 17.12.

2500,- Kč / noc

Ubytování na minimálně 2 noci

Hlavní sezóna

18.12. – 17.03.
01.07. – 31.08.

2900,- Kč / noc

Ubytování na minimálně 2 noci

Vánoce, Silvestr

23.12. – 02.01.

3500,- Kč / noc

Ubytování na minimálně 2 noci

Zvířata povolena

Zarezervovat

Janské Lázně – Rezervace

Check in a check-out

15:00

10:00

Kde apartman naleznete

SKI&BIKE

Janské Lázně, Modrokamenná 155, Česká Republika