Štrbské Pleso – Ovruč

Apartmán na Štrbském Plese v apartmánovém domě Ovruč nabízí komfortní ubytování v krásném prostředí. Jedná se o 2 pokojový apartmán s kuchyňským koutem a vlastním parkováním v podzemní garáži domu. K dispozici je také vířivá vana a skibox pro uložení lyží. Apartmán má celou jednu stěnu prosklenou s nádherným výhledem na Vysoké Tatry. Celková plocha apartmánu činí 63,4 m2, poskytující dostatek prostoru pro pohodlný pobyt. V blízkosti apartmánu se nachází výchozí body k atraktivním místům, jako jsou vodopád Skok, Popradské pleso, Solisko a další turistické trasy ve Vysokých Tatrách. Ideální místo pro milovníky přírody a lyžařských aktivit.

Vybavení apartmánu​

PRO 4 OSOBY​
TURISTIKA BEZ POTŘEBY AUTA
VÍŘIVKA
vlastní parkování v garáži 
Štrbské Pleso – Ovruč 1
Štrbské Pleso – Ovruč 3
Štrbské Pleso – Ovruč 5
Štrbské Pleso – Ovruč 7
Štrbské Pleso – Ovruč 9
Štrbské Pleso – Ovruč 11
Štrbské Pleso – Ovruč 13
Štrbské Pleso – Ovruč 15
 • kompletně vybavená kuchyně
 • el. trouba
 • varná deska
 • mikrovlnná trouba
 • myčka nádobí
 • lednička
 • rychlovarná konvice
 • kávovar
 • vířivá vana
 • fén
 • krb
 • povlečení
 • ručníky
 • wifi
 • nekuřácký apartmán

V hotelu lze využívat

 • wellness
 • parkování v podzemní garáži

Okolí apartmánu​

Turistika

Štrbské Pleso je skvělý výchozí bod pro poutavé turistické dobrodružství. Prozkoumejte malebné cesty okolo plesa, které nabízejí klidné procházky s pohledem na tajuplné Vysoké Tatry. Nebo se vydávejte na delší výlety směrem k vodopádu Skok, kde se ocitnete uprostřed nádherné přírody. Stezky vedoucí k Popradskému plesu a Solisku zase nabízí nezapomenutelné výhledy a autentický zážitek z horské turistiky. Kromě pěších tras mohou turisté využít také pohodlného spojení pomocí Tatranské elektrické železnice, která od Štrbského Plesa nabízí přímé spojení s dalšími perlami Vysokých Tater, jako jsou Starý Smokovec a Tatranská Lomnica. Tato dopravní možnost umožňuje rychlý a pohodlný přesun mezi různými částmi této malebné horské oblasti.

 • Přední Solisko je snadno dostupným vrcholem ve Vysokých Tatrách s pěkným výhledem a lyžařskými terény. Je prvním vrcholem na jihovýchodním konci 4 km dlouhého Soliskového hřebene, odděleného od Mlynického Soliska Soliskovým sedlem. Hřeben slouží jako rozvodnice pro Furkotský potok do Černého moře a Mlynicu, která teče Mlynickou dolinou a vlévá se do řeky Poprad, směřující do Baltského moře. Na vrcholu stojí dřevěný kříž postavený v roce 2013 k 10. výročí obnovy Chaty pod Soliskom.
 • Vodopád Skok je vodopád v Mlynickej doline na řece Mlynica, dosahující výšky asi 30 metrů. Patří k jednomu z nejkrásnějších vodopádů ve Vysokých Tatrách, jehož krása vyniká při zvýšeném průtoku vody. Vodopád padá ze skalního prahu ve výšce 1 789 metrů nad mořem. Trasa k vodopádu je označena žltou značkou ze Štrbského Plesa.
 • Naučná stezka Štrbské Pleso je věnovaná historii Štrbského Plesa a nabízí pohled na jeho flóru, faunu, významné osobnosti, sportovní události a mnoho dalších zajímavostí. Je tvořena 40 stylovými dřevěnými informačními panely, které jsou k dispozici ve slovenštině i angličtině. Chodník je bezbariérový a přístupný po celý rok.
 • Bystrá lávka vytváří výrazný průlom Soliskového hřebene mezi Bystrými hrby a Bystrými věžičkami nad uzávěrkami Mlynickej a Furkotskej doliny ve Vysokých Tatrách. Trasa přechodu přes Bystrou lávku je jednosměrná a vedoucí z Mlynické do Furkotské doliny. Na vystavěných úsecích je zajištěna řetězy. Výchozím bodem je Štrbské Pleso. Trasa vede po žluté turistické značce Mlynickou dolinou kolem vodopádu Skok. Návrat z Furkotské doliny na Štrbské Pleso probíhá kolem Chaty pod Soliskom.
 • Tatranská elektrická železnice je skvělým spojovacím prvkem v srdci Vysokých Tater. Cestování touto malebnou železnicí ze Štrbského Plesa je jako vstup do pohádkového světa. Tento elektrický vláček vás odveze do různých částí Tater, ať už jde o romantický výlet do Starého Smokovce nebo dobrodružnou cestu do Tatranské Lomnice. Samotné cestování Tatranskou električkou není jen přepravou, ale zároveň jedinečným zážitkem, kdy můžete obdivovat krásy okolní přírody Je to nejen efektivní způsob dopravy, ale také romantická a malebná jízda, která vytváří nezapomenutelné dojmy z krás Vysokých Tater.
 • Popradské pleso je výchozím bodem pro úchvatný výlet do Vysokých Tater. Ze Štrbského plesa vás cesta zavede k malebnému Popradskému plesu. Trasa je nenáročná, ideální i pro méně zdatné turisty.
Štrbské Pleso – Ovruč 17
Štrbské Pleso – Ovruč 19
Štrbské Pleso – Ovruč 21
Štrbské Pleso – Ovruč 23
Štrbské Pleso – Ovruč 25
Štrbské Pleso – Ovruč 27
Štrbské Pleso – Ovruč 29
Štrbské Pleso – Ovruč 31
Štrbské Pleso – Ovruč 33
Štrbské Pleso – Ovruč 35
Štrbské Pleso – Ovruč 37
Štrbské Pleso – Ovruč 39

Sport

Okolí Štrbského Plesa nabízí bohaté možnosti pro sportovní nadšence, kteří touží po aktivním odpočinku v nádherném horském prostředí. Sport v této oblasti je skvělým způsobem, jak si užít krásy Vysokých Tater a posílit fyzickou kondici.

 • Chata pod Soliskem je výchozím bodem pro nezapomenutelný zážitek ze sjezdového lyžování v oblasti Soliska. Tato lokalita je domovem jedné z nejkrásnějších sjezdových tratí na Slovensku. 4 jezdovky jsou skvěle propojeny a nabízí různé trasy, poskytují lyžařům možnost každý den si vybrat novou a vzrušující cestu. Také si můžete vychutnat úchvatné výhledy na okolní horské scenérie. Lyžování pod Soliskem je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky zimních sportů.
 • Areál bežeckého lyžovania SNOW Štrbské Pleso představuje perfektní destinaci pro milovníky běžeckého lyžování v srdci krásných Vysokých Tater. Štrbské Pleso nabízí profesionálně upravované běžecké trasy na vysoké úrovni. V areálu naleznete celkem 8 běžeckých okruhů o délce od 1,4 do 5 kilometrů. Díky umělému zasněžování je možné využívat stadion a trasy do 2,5 kilometrů po celou zimní sezónu. Některé trasy jsou homologizovány s FIS certifikací, přičemž většina z nich má horský charakter s převýšením, což z nich činí ideální terén pro kondiční a sportovní běžecké aktivity. Pro děti, začátečníky a rekreační běžkaře jsou připraveny 2 okruhy a stadion.
 • Kyslíková dráha okolo Štrbského Plesa, s délkou 2,2 km, je vynikajícím prostorem pro nordic walking a běhání v srdci úchvatného horského prostředí Vysokých Tater. S 6 stanovišti vybavenými dřevěno-kovovým nářadím a rady od kondičního trenéra poskytuje tato dráha skvělé možnosti cvičení s ohledem na kondici. Každý může zvolit svou vlastní intenzitu a variantu cvičení, ať už je to lehčí nebo náročnější trénink.

Check in a check-out

15:00

10:00

Kde apartman naleznete

Hotel Ovruč

Móryho 4017, Štrbské Pleso, 059 85 Slovensko

Termín a cena na vyžádání

Ovruč – Info